Keresés

csütörtök, 30 április 2015 10:29

SzÉTV Verseny

A Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének döntőjébe négy  gépész tanulónk jutott be, mely 2015. április 16-17-én Szolnokon került megrendezésre. Döntő eredményei: 16. hely Völgyesi Áron 12.B 19. hely Molnár Balázs 12.A 20. hely Kozári Tibor 12.A 23. hely Gál Dániel 12.A A 16., 19. 20. helyezett tanulóinknak ezen eredmények…
A National Instrument az idén is meghírdette a "VISUAL Thinking - LabVIEW programozó verseny középiskolásoknak" elnevezésű versenyét. Iskolánk elektrósai ismét két csapattal szálltak ringbe. Az "elektro-sokk" tagjai: Baráth Dániel, Battyán Dániel, Pál Marcell Márk 13C osztályos tanulók, az "elektro-tek" csapat tagjai: Battyán Richárd, Zalavári Csaba, Szalai Marcell 14C osztályos tanulók.…
A National Instrument az idén is meghírdette a "VISUAL Thinking - LabVIEW programozó verseny középiskolásoknak" elnevezésű versenyét. Iskolánk elektrósai ismét két csapattal szálltak ringbe. Az "elektro-sokk" tagjai: Baráth Dániel, Battyán Dániel, Pál Marcell Márk 13C osztályos tanulók, az "elektro-tek" csapat tagjai: Battyán Richárd, Zalavári Csaba, Szalai Marcell 14C osztályos tanulók.…
csütörtök, 03 július 2014 07:28

Technikus oklevélátadó ünnepség

Június 24-én délután tartottuk iskolánk hagyományos  technikus oklevélátadó ünnepségét. A négy szakmában összesen 45 oklevelet vehettek át tanulóink, amelynek majdnem a fele jeles eredményű. Tíz autószerelő, öt autó technikus, 18 elektronikai technikus, 12 gépgyártástechnológiai technikus lehet büszke az elért sikerére. Mindenkinek gratulálunk! A Kanizsa Újságban megjelent cikket itt olvashatjátok!
hétfő, 26 május 2014 13:44

Megyei német nyelvi verseny döntője

Szépen szerepeltek tanulóink a múlt héten Zalaegerszegen rendezett megyei német nyelvi verseny döntőjében. A döntőbe írásbeli eredmények alapján hívták be a legjobbakat, akik szóban mérhették össze tudásukat. Eredmények: 9. évfolyam: Gerencsér Krisztián 9.D - I. helyezés (Fullér-Kovács Krisztina) Cziráki Zsolt 9.B - IV. helyezés (Mártonné Szalai Katalin) 10. évfolyam: Czinderi…
Az idei tanév legeredményesebb diákja a Cserhátiban Koszoru Kristóf 12. C osztályos, elektronika osztályba járó diák. Elért eredményei: OSZTV (Országos Szakmai Tanulmányi Verseny elektronika szakmacsoportból) országos 3. helyezett (a felvételin ez az eredmény + 100 pontot ér). OKTV (Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny matematika tantárgyból) országos 3. helyezett (a felvételin ez…
szerda, 30 április 2014 10:39

Megyei Angol Nyelvi Verseny

A Megyei Angol Nyelvi Versenyen Szörcsök Martin 9.B osztályos tanulónk  4. helyezést ért el. Gratulálunk! Felkészítő: Faludi Zoltán
hétfő, 28 április 2014 08:51

Cserhátisok Olaszországban

Dél-olaszországi látogatáson vett részt 2014. április 8-12 között öt diák és két tanár a Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézménye képviseletében. 2013-ban indult ez a projekt az EU által támogatott egész életen át tartó tanulás Comenius iskolai együttműködések alprogramja keretében, melynek hivatalos nyelve az angol. Célja, hogy a…
hétfő, 14 április 2014 09:52

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny

Március utolsó hetében (2014. március 26-28.) Szekszárdon a Tolna Megyei Szent László Szakképző Iskola és Kollégiumban rendezték meg a Műszaki Oktatási (Kamara) Egyesület szervezésében a 44. országos Műszaki Tanulmányi Verseny döntőjét. A 17 iskola és 72 tanuló részvételével megtartott verseny az ország műszaki szakképzésének rangos rendezvénye. A versengés öt csoportban…
hétfő, 14 április 2014 09:11

Megyei német nyelvi verseny

A megyei német verseny döntőjébe jutott tanulóink: 9/III. kategória 7. Gerencsér Krisztián (Fullér-Kovács Krisztina) 10. Cziráki Zsolt (Mártonné Szalai Katalin) 10/III. kategória 5. Czinderi Krisztián (Mártonné Szalai Katalin) 7. Buda Bence (Faluhelyi Adrienn)
hétfő, 14 április 2014 08:21

Savaria Történelem Verseny

Árva Mihály 10.A osztályos tanulónk a megyei Savaria Történelem versenyen 2. helyezést ért el, ezzel tovább jutott az országos döntőbe. Gratulálunk neki és felkészítő tanárának egyaránt! Felkészítő: Farkas Tünde
hétfő, 14 április 2014 07:50

Megyei fizika verseny

Szakközépiskola 9. évf.: 1. Aradi Róbert (Marton László) 4. Gerencsér Krisztián (Tóthné Piriti Zsuzsanna) 8. Cziráki Zsolt (Bali János) 11. Németh Ádám (Bali János) Szakközépiskola 11. évf.: 4. Kósa Patrik (Péterváriné Kiss Sarolta) 5. Tóth László (Tóthné Piriti Zsuzsanna) Szakiskola 10. évf.: 2. Balassa Benjámin (Egerváriné Papp Eleonóra) 2. Krizsánkó…
1. oldal / 3