péntek, 25 október 2013 06:54

Comenius-projekt (Vier Länder - drei Themen - ein Triathlon)

A 2009-2011-es sikeres Comenius-projekt után Németországgal, Csehországgal és Szlovákiával közösen 2014. februárjában iskolánk ismét pályázatot nyújt be a Tempus Közalapítványhoz. Új projektünk címe: Vier Länder - drei Themen - ein Triathlon. A három téma a kultúra, sport és technika területét öleli fel.

A pályázat benyújtása végett iskolánkban 3 napos előzetes találkozón vett részt a német, cseh és szlovák delegáció, melynek során megtekintették iskolánkat, megvitattuk a pályázat főbb pontjait, s némi kulturális betekintést is kaphattak Nagykanizsáról ill. Zala megyéről. Vendégeink kellemes tapasztalatokkal távoztak iskolánkból, s reméljük, hogy sikeres pályázat esetén mi is hasonlóan kellemes élményeket szerezhetünk diákjainkkal együtt Weinheimben, Jihlavaban és Trnavaban.

treffen 02 treffen 03
treffen 04 treffen 05

Az autóbuszvezető képzés tanrendje és órarendje innen letölthető:
ÓRAREND

TANREND