péntek, 25 október 2013 06:54

Comenius-projekt (Vier Länder - drei Themen - ein Triathlon)

A 2009-2011-es sikeres Comenius-projekt után Németországgal, Csehországgal és Szlovákiával közösen 2014. februárjában iskolánk ismét pályázatot nyújt be a Tempus Közalapítványhoz. Új projektünk címe: Vier Länder - drei Themen - ein Triathlon. A három téma a kultúra, sport és technika területét öleli fel.

A pályázat benyújtása végett iskolánkban 3 napos előzetes találkozón vett részt a német, cseh és szlovák delegáció, melynek során megtekintették iskolánkat, megvitattuk a pályázat főbb pontjait, s némi kulturális betekintést is kaphattak Nagykanizsáról ill. Zala megyéről. Vendégeink kellemes tapasztalatokkal távoztak iskolánkból, s reméljük, hogy sikeres pályázat esetén mi is hasonlóan kellemes élményeket szerezhetünk diákjainkkal együtt Weinheimben, Jihlavaban és Trnavaban.

treffen 02 treffen 03
treffen 04 treffen 05