Iskolánkban tanító pedagógusok:

Szakképesítés (végzettség)

Fogadóórája
(csengetési rend szerint)

Nap Óra
user Péterváriné Kiss Sarolta igazgató matematika (egyetem), fizika (főiskola), pedagógia (egyetem)  csütörtök  3.
avatar f Marton László igh. fizika (egyetem), informatika (egyetem), matematika (főiskola)  kedd  5.
avatar f György Gyula műszaki igh. gépészmérnök, mérnök-tanár csütörtök 2.
avatar f Borbás Sándor gyakorlati okt. vezető műszaki szakoktató (főiskola) kedd 5.
 
avatar f Angyalosi András villamosmérnök, mérnök-tanár  hétfő 4.
avatar f Bali János matematika (főiskola), fizika (egyetem) hétfő 2.
avatar f Balázs Viktor gépészmérnök, mérnök-tanár hétfő 7.
avatar f Balogh Károly autógépész üzemmérnök (főiskola), műszaki tanár (főiskola) kedd 4.
user Benczesné Markó Eszter Éva (GYES) német (egyetem), angol (egyetem), közgazdász gazdaságdiplomácia nemzetközi menedzsment szakon (egyetem) -  
avatar f Benczik Ferenc gépészmérnök (főiskola) szerda 3.
user Dr. Budaváriné Lakner Zsuzsanna nyelv- és beszédfejlesztő tanár (egyetem), könyvtár (főiskola), ének-zene spec. koll. (főiskola) kedd 3.
avatar f Dara István gépészmérnök péntek 2.
avatar f Dornacker Gyula villamosmérnök, mérnök-tanár  kedd  5.
user  Dóber Valéria magyar nyelv és irodalom (egyetem), népművelés (főiskola), pszichológus szerda 3.
user Egerváriné Papp Eleonóra matematika (egyetem), fizika (egyetem) hétfő 5.
avatar f  Faludi Zoltán angol (egyetem), történelem (főiskola), orosz (főiskola)  kedd 6.
user Faluhelyi Adrienn német (egyetem), angol (egyetem) péntek 3.
user Farkas Tünde történelem (egyetem), filozófia (egyetem), orosz (egyetem) hétfő 6.
user Farkas Zsuzsanna magyar (egyetem), biológia (egyetem), kémia (egyetem)  hétfő 6.
user Fullér-Kovács Krisztina (GYES)
német (egyetem), földrajz (egyetem) -  
avatar f Fónagy László testnevelés (egyetem), biológia (egyetem), közgazdaságtan (főiskola) kedd 4.
avatar f Fuksz Csaba történelem (egyetem), földrajz (egyetem) szerda 4.
avatar f Gábris Jácint informatika (egyetem), számítástechnika (főiskola), könyvtár (főiskola) kedd 4.
user Godena Ildikó magyar nyelv és irodalom (egyetem), politológia (egyetem) kedd 3.
avatar f Guruzda Zoltán német (egyetem) hétfő 4.
avatar f Hatvani László gépészmérnök hétfő 2.
avatar f Horváth Zsolt testnevelés (egyetem) csütörtök 4.
user Horváthné Simola Erika német (főiskola), magyar nyelv és irodalom (főiskola), orosz (főiskola) csütörtök 2.
user Hosszu Edina matematika (egyetem), informatika (főiskola) hétfő 5.
avatar f Kálovics József magyar nyelv és irodalom (egyetem), orosz (egyetem), földrajz (főiskola) kedd 3.
avatar f Kanász Ferenc műszaki szakoktató (főiskola), történelem (főiskola) hétfő 5.
avatar f Kondákor Attila gépészmérnök  kedd 4.
avatar f Kovács Attila villamosmérnök, mérnök-tanár  hétfő 5.
avatar f Kránicz Zsolt gépészmérnök, mérnök-tanár  szerda 3.
user Mártonné Szalai Katalin német (egyetem) kedd 2.
avatar f Milei László gépészmérnök kedd 4.
avatar f Nagy László gépészmérnök, mérnök-tanár szerda 3.
user Paksa Zsuzsanna angol (egyetem), magyar nyelv és irodalom (főiskola), orosz (főiskola) kedd 2.
avatar f Pálfi Tamás gépészmérnök szerda 5.
avatar f Ring Balázs gépészmérnök, környezetvédelmi szakmérnök kedd 3.
user Septei Eszter (GYES) német (egyetem), angol (egyetem) -  
avatar f Szántó Gábor magyar nyelv és irodalom (egyetem), mérés-értékelés szakos tanár (egyetem), informatika (főiskola), mentorpedagógus szakvizsga  szerda 9.
avatar f Szikora Pál kertészmérnök, környezetgazdálkodási szakmérnök kedd 3.
user Szloboda Judit testnevelés (egyetem) szerda 4.
avatar f Takács Attila matematika (egyetem), fizika (főiskola), informatika (egyetem) szerda 4.
user Tanczenberger Szilvia informatika (egyetem), matematika (egyetem), német (főiskola), informatikus mérnök (főiskola), rendszerinformatikus hétfő 3.
avatar f Tóth Dezső műszaki tanár hétfő 6.
user Tóthné Piriti Zsuzsanna matematika (egyetem), fizika (egyetem)  kedd 3.
avatar f Tóth László műszaki tanár, automatizálási üzemmérnök szerda 6.
avatar f Török Miklós okl. villamosmérnök péntek 5.
avatar f Tukacs Attila okl. villamosmérnök, mérnök-tanár péntek 4.
user Wittmann Károlyné testnevelés (egyetem) péntek 3.
         
  Horváth István (óraadó)      
  Széphegyi Sándor (óraadó)      
         
         
    
  Nagy Gábor Kollégiumi munkaközösségvezető    
  Bálint Zsuzsanna Kollégiumi nevelő    
  Bátori Gyula Kollégiumi nevelő    
  Erhetics Endre Kollégiumi nevelő    
  Farkasné Horváth Anna Kollégiumi nevelő    
  Hargitai Tibor Kollégiumi nevelő    
  Olasz Attila Kollégiumi nevelő    
  Sánta Aliz Kollégiumi nevelő    
  Tóth Rita Kollégiumi nevelő    
  Madácsi Mária Kollégiumi ápolónő    
  

Az oktatási, nevelési munkát közvetlenül segítők:

  Farkasné Baksa Anita iskolatitkár    
  Rézné Illés Beáta iskolatitkár    
  Némethné Gyöngy Gabriella laboráns // magyar nyelv és irodalom (egyetem), művelődésszervező és történelem (főiskola)    
  Törökné Mihályfi Izabella rendszergazda // műszaki szakoktató informatika szakirány (főiskola)    
  Korpavári Bence laboráns    
  Virovecz Ildikó védőnő    
  Illés Attila gyógypedagógus    
  

Technikai dolgozók:  

  Süle Judit gazdasági ügyintéző és gondnok    
  Tóth Szilvia munkaügyi ügyintéző    
  Horváth Eszter adminisztrátor    
  Zsoldos Tamás oktatástechnikus    
  Czupi Jenő karbantartó    
  Gunyhó Ferenc karbantartó    
  Horváth Jánosné takarító    
  Horváth Lászlóné takarító    
  Julák Andrea takarító    
  Kiss Jánosné takarító    
  Kovács Józsefné takarító    
  Kütsön Andrásné takarító    
  Nagy Tímea takarító    
  Nagy Zsuzsanna takarító    
  Rózsa Sándor takarító    
  Somogyi Józsefné takarító    
  Szalai Ferencné takarító    
  Berta György Tamás kollégiumi portás    
  Gerencsér Gyula kollégiumi portás    
  Protár József kollégiumi portás    
  Tersánszkyné Szalai Erika kollégiumi portás    

 

 

Oldalainkat 177 vendég és 0 tag böngészi